سیستم تصفیه آب مناسب مرغداری هاReviewed by مدیر on Apr 23Rating: 5.0دستگاه تصفیه آب مناسب برای مرغذاری ها به روش اسمز معکوس و پکیج تزریق گاز ازن برای هوا در کنار تصفیه آب مرغداری میتوانید از دستگاه پکیج تزریق ازن برای ضدعفونی هوا و جلوگیری از تشکیل ایجاد باکتری در هوای سالن استفاده کنید که این امر تاثیر بسزایی در کیفیت محصول تولید شده و همچنین سلامتی طیور بهمراه دارد.
سیستم تصفیه آب مناسب مرغداری ها

سیستم تصفیه آب مناسب مرغداری ها

سیستم تصفیه آب مناسب مرغداری ها

سیستم تصفیه آب مناسب مرغداری ها برای جلوگیری از بروز بیماری ها و افزایش کیفیت محصول استفاده میشود .
در کنار تصفیه آب مرغداری میتوانید از دستگاه پکیج تزریق ازن برای ضدعفونی هوا و جلوگیری از تشکیل ایجاد باکتری
در هوای سالن استفاده کنید که این امر تاثیر بسزایی در کیفیت محصول تولید شده و همچنین سلامتی طیور بهمراه دارد. با توجه به اینکه اکثر سالن های پرورش پرندگان در خارج از محیط های شهری تاسیس میشود و از آنجا که آب برخی از این نواحی فاقد کیفیت مناسب می باشد ما استفاده از یک دستگاه تصفیه آب صنعتی بهمراه سیستم تزریق ازن برای کنترل آب و هوا محیط سالن را به شما پیشنهاد میکنیم .

 

دلایل استفاده از سیستم تصفیه آب مناسب مرغداری ها :
۱ – جلوگیری از مرگ و میر طیور بوسیله آشامیدن آب ناسالم
۲ – افزایش کیفیت محصول و همچنین تاثیر در تغذیه سالم پرندگان
۳ – از بین بردن باکتری ها، قارچ ها و کپک ها در محیط و هوای سالن
۴ – مقاوم شدن طیور بر برخی بیماری ها

 

سیستم تصفیه آب مناسب مرغداری ها

سیستم تصفیه آب مناسب مرغداری هادر بخش اول که مربوط به تصفیه آب میشود از سیستم دستگاه تصفیه اب صنعتی به روش اسمزمعکوس استفاده میشود که آب خارج شده از این دستگاه به داخل یک مخزن با ظرفیت مناسب هدایت شده و از طریق پمپ به قسمت های مختلف ارسال می شود . همچنین این آب پس از آنکه در مخزن ذخیره جمع آوری شد قبل از ارسال به سیستم مرکزی از یک عدد فیلتر مخصوص که برای ضد عفونی و استریل آب استفاده میشود عبور داد می شود .

 

 

 

 

سیستم تصفیه آب مناسب مرغداری ها

سیستم تزریق ازن برای هوا در  مرغداری ها

در قسمت مربوط برای میکروب زدایی هوا از دستگاه یا پیکج تزریق ازن استفاده می شود . در این سیستم از روش Corona Discharge استفاده میشود، به این معنی که از مشابه سازی رعد و برق آسمان الگو برداری می شود، این رعد و برق ساختگی در دستگاه پکیج ازن ژنراتور یا دستگاه ازن دهی بدون صدا عمل میکند، در این حالت ولتاژ برق با استفاده از یک عدد ترانسفورماتور که ولتاژ بالایی دارد افزایش می یابد و الکترود داخل میلیون ها بار به ازاء هر ثانیه رعد و برق کوچک تولید میکند که به این روش اصطلاحا تبدیل اکسیژن به ازن میگویند.

 

 

 

 

 

درباره بخش فنی

اینجانب ” کامران یزدان پناه ” فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع بمدت 11 سال در شرکت ” انرژی پویآب پارس ” به سمت مدیر کنترل کیفیت مشغول کار هستم. اگر حین مطالعه در محتوای مطالب اشکالاتی پیدا کردید حتما با ارسال دیدگاه از طریق فرم زیر من را در ارائه نشر بهتر مطالب یاری دهید . با سپاس فراوان از شما

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *